Домашня церква

The Holy Family

Початок Руху Світло-Життя (Домашня Церква)

В Україні Рух Світло-Життя найбільш поширений в родинних спільнотах Домашньої Церкви з 1992 року.

Мета руху: справжнє християнство всієї сім’ї, спільне прямування до Бога, до святості, створення справжніх Божих сімей, люблячих і щасливих. Подружня духовність, пропонована в рамках Домашньої Церкви, реалізується шляхом прийняття формаційних елементів, які звуться зобов’язаннями – дарами:

- щоденна особиста молитва, поєднана з читанням Святого Письма

- регулярні зустрічі зі словом Божим

- щоденна подружня молитва як спільне ставання перед Богом

- щоденна молитва родини як спільноти

- щомісячний подружній діалог

- участь в щомісячних зустрічах кола (група з 4-7 подружжів)

- участь принаймні раз на рік у формаційних реколекціях.

Все це не є метою самою в собі, а лиш засобом досягнення мети. Самі подружжя мають великий шанс для будування здорової сім’ї на основі любові, вільної від глибоких ран, яка підтримує партнера в його дозріванні на людській та духовних площинах.

1988 року у Лурді ( Франція) відбувся черговий Міжнародний конгрес Руху Домашня Церква. На конгресі було подаровано Рухові ікону Святого Сімейства, намальовану в Єрусалимі.

Це образ Святого Сімейства як Домашньої Церкви, образ єдності (комунії) Святих Осіб. Водночас цей образ виражає єдність, любов, життя християнського подружжя і родини, яка вдивляється в Них у своєму прагненні до святості й творення Домашньої Церкви у власному подружжі та сім’ї.

Єдиною інтенцією, єдиною справжньою метою і мотивом включення в Домашню Церкву є прагнення глибшого пізнання Бога, зміцнення любові до Нього, кращого служіння Йому!

Сімейний круг в нашої парафії існує вже майже 10 років. У 2009 році був заснований другий круг молодих сімей. Всіх зацікавлених Рухом Домашньої Церкви, просимо звертатися до пана Ігоря Мудрого.